Znojmo

ROZLOSOVÁNÍ PRO SEZÓNU 2021/2022:

 

1. kolo         POŘADATEL KOLA  
5.9.   9:00 Gladiators Czech Virus Gladiators  
5.9.   9:45 Patriots Poslední výstřel Gladiators  
5.9.   10:30 Czech Virus First Line Gladiators  
5.9.   11:15 Poslední výstřel Gladiators Gladiators  
5.9.   12:00 First Line Patriots Gladiators  

 

2. kolo         POŘADATEL KOLA
5.9.   12:45 Litrpůl Staré město Litrpůl
5.9.   13:30 Jack Daniels Hodonice Litrpůl
5.9.   14:15 Staré město Bukanýři Litrpůl
5.9.   15:00 Hodonice Litrpůl Litrpůl
5.9.   15:45 Bukanýři Jack Daniels Litrpůl

 

 

3. kolo         POŘADATEL KOLA
12.9.   9:00 Patriots Jack Daniels Patriots
12.9.   9:45 First Line Staré město Patriots
12.9.   10:30 Jack Daniels Black Dogs Patriots
12.9.   11:15 Staré město Patriots Patriots
12.9.   12:00 Black Dogs First Line Patriots

 

4. kolo         POŘADATEL KOLA
12.9.   12:45 Litrpůl Poslední výstřel Poslední výstřel
12.9.   13:30 Hodonice Bukanýři Poslední výstřel
12.9.   14:15 Gladiators Litrpůl Poslední výstřel
12.9.   15:00 Poslední výstřel Hodonice Poslední výstřel
12.9.   15:45 Bukanýři Gladiators Poslední výstřel

 

5. kolo         POŘADATEL KOLA
19.9.   15:00 Hodonice Czech Virus Czech Virus
19.9.   15:45 Bukanýři Litrpůl Czech Virus
19.9.   16:30 Patriots Hodonice Czech Virus
19.9.   17:15 Czech Virus Bukanýři Czech Virus
19.9.   18:00 Litrpůl Patriots Czech Virus

 

6. kolo         POŘADATEL KOLA
25.9.   14:00 Poslední výstřel Jack Daniels Jack Daniels
25.9.   14:45 Gladiators Black Dogs Jack Daniels
25.9.   15:30 Staré město Poslední výstřel Jack Daniels
25.9.   16:15 Jack Daniels Gladiators Jack Daniels
25.9.   17:00 Black Dogs Staré město Jack Daniels

 

 

7. kolo         POŘADATEL KOLA
2.10.   14:00 Black Dogs Poslední výstřel Black Dogs
2.10.   14:45 Bukanýři Patriots Black Dogs
2.10.   15:30 Poslední výstřel First Line Black Dogs
2.10.   16:15 Patriots Black Dogs Black Dogs
2.10.   17:00 First Line Bukanýři Black Dogs

 

 

8. kolo         POŘADATEL KOLA
3.10.   15:00 Hodonice Staré město Staré město
3.10.   15:45 Czech Virus Jack Daniels Staré město
3.10.   16:30 Litrpůl Hodonice Staré město
3.10.   17:15 Staré město Czech Virus Staré město
3.10.   18:00 Jack Daniels Litrpůl Staré město

 

9. kolo         POŘADATEL KOLA
10.10.   8:00 Bukanýři Hodonice Bukanýři
10.10.   8:45 Staré město Jack Daniels Bukanýři
10.10.   9:30 Hodonice Gladiators Bukanýři
10.10.   10:15 Jack Daniels Bukanýři Bukanýři
10.10.   11:00 Gladiators Staré město Bukanýři

 

10. kolo         POŘADATEL KOLA
17.10.   12:00 Staré město First Line Staré město
17.10.   12:45 Poslední výstřel Patriots Staré město
17.10.   13:30 First Line Jack Daniels Staré město
17.10.   14:15 Patriots Staré město Staré město
17.10.   15:00 Jack Daniels Poslední výstřel Staré město

 

 

11. kolo         POŘADATEL KOLA
17.10.   15:45 Bukanýři Czech Virus Czech Virus
17.10.   16:30 Black Dogs Gladiators Czech Virus
17.10.   17:15 Litrpůl Bukanýři Czech Virus
17.10.   18:00 Czech Virus Gladiators Czech Virus
17.10.   18:45 Black Dogs Litrpůl Czech Virus

 

12. kolo         POŘADATEL KOLA
31.10.   8:00 Hodonice First Line Hodonice
31.10.   8:45 Black Dogs Patriots Hodonice
31.10.   9:30 First Line Gladiators Hodonice
31.10.   10:15 Black Dogs Hodonice Hodonice
31.10.   11:00 Gladiators Patriots Hodonice

 

13. kolo         POŘADATEL KOLA
31.10.   11:45 Staré město Litrpůl Litrpůl
31.10.   12:30 Czech Virus Poslední výstřel Litrpůl
31.10.   13:15 Bukanýři Staré město Litrpůl
31.10.   14:00 Litrpůl Czech Virus Litrpůl
31.10.   14:45 Poslední výstřel Bukanýři Litrpůl

 

14. kolo         POŘADATEL KOLA
14.11.   8:00 First Line Czech Virus First Line
14.11.   8:45 Gladiators Poslední výstřel First Line
14.11.   9:30 Jack Daniels Czech Virus First Line
14.11.   10:15 First Line Poslední výstřel First Line
14.11.   11:00 Gladiators Jack Daniels First Line

 

15. kolo         POŘADATEL KOLA
14.11.   11:45 Black Dogs Bukanýři Black Dogs
14.11.   12:30 Staré město Hodonice Black Dogs
14.11.   13:15 Patriots Bukanýři Black Dogs
14.11.   14:00 Staré město Black Dogs Black Dogs
14.11.   14:45 Hodonice Patriots Black Dogs

 

 

16. kolo         POŘADATEL KOLA
27.11.   8:00 First Line Litrpůl First Line
27.11.   8:45 Black Dogs Czech Virus First Line
27.11.   9:30 Patriots Litrpůl First Line
27.11.   10:15 First Line Black Dogs First Line
27.11.   11:00 Czech Virus Patriots First Line

 

17. kolo         POŘADATEL KOLA
28.11.   8:00 Jack Daniels Staré město Jack Daniels
28.11.   8:45 Hodonice Black Dogs Jack Daniels
28.11.   9:30 Staré město Gladiators Jack Daniels
28.11.   10:15 Black Dogs Jack Daniels Jack Daniels
28.11.   11:00 Gladiators Hodonice Jack Daniels

 

 

18. kolo         POŘADATEL KOLA
18.12.   9:00 Patriots Czech Virus Patriots
18.12.   9:45 Litrpůl First Line Patriots
18.12.   10:30 Poslední výstřel Czech Virus Patriots
18.12.   11:15 Patriots First Line Patriots
18.12.   12:00 Poslední výstřel Litrpůl Patriots

 

 

19. kolo         POŘADATEL KOLA
15.1.   9:00 Patriots Gladiators Gladiators
15.1.   9:45 Bukanýři First Line Gladiators
15.1.   10:30 Jack Daniels Patriots Gladiators
15.1.   11:15 Gladiators Bukanýři Gladiators
15.1.   12:00 Jack Daniels First Line Gladiators

 

 

20. kolo         POŘADATEL KOLA
16.1.   13:00 Poslední výstřel Black Dogs Poslední výstřel
16.1.   13:45 Czech Virus Hodonice Poslední výstřel
16.1.   14:30 Litrpůl Black Dogs Poslední výstřel
16.1.   15:15 Hodonice Poslední výstřel Poslední výstřel
16.1.   16:00 Czech Virus Litrpůl Poslední výstřel

 

21. kolo         POŘADATEL KOLA
22.1.   11:00 Bukanýři Black Dogs Bukanýři
22.1.   11:45 Poslední výstřel Staré město Bukanýři
22.1.   12:30 Czech Virus Black Dogs Bukanýři
22.1.   13:15 Bukanýři Poslední výstřel Bukanýři
22.1.   14:00 Czech Virus Staré město Bukanýři

 

 

22. kolo         POŘADATEL KOLA
6.2.   12:00 Hodonice Jack Daniels Hodonice
6.2.   12:45 Gladiators First Line Hodonice
6.2.   13:30 Litrpůl Jack Daniels Hodonice
6.2.   14:15 First Line Hodonice Hodonice
6.2.   15:00 Litrpůl Gladiators Hodonice