Znojmo

ROZLOSOVÁNÍ PRO SEZÓNU 2017/2018. V prvním sloupci je datum kola, poté číslo kola, začátek zápasu, domácí tým, hostující tým a v 6.sloupci je uveden tým, který kolo pořádá.

 Tým PS Kordula je původní Florballife

POHÁROVÉ ZÁPASY JSOU OZNAČENY TUČNĚ S KURZÍVOU

 

1. kolo            
10.9. 1 9:00 ZnojemskySeznam.cz FBC Black Dogs FBC Black Dogs  
10.9. 1 9:45 Zkušebna Gladiátoři FBC Black Dogs  
10.9. 1 10:30 Litrpůl FBC Staré Město FBC Black Dogs  
10.9. 1 11:15 Gladiátoři ZnojemskySeznam.cz FBC Black Dogs  
10.9. 1 12:00 FBC Staré Město Zkušebna FBC Black Dogs  
10.9. 1 12:45 FBC Black Dogs Litrpůl FBC Black Dogs  

2. kolo

           
10.9. 2 13:30 Šmoulové Rebels Rebels  
10.9. 2 14:15 Poslední výstřel TJ Hodonice Rebels  
10.9. 2 15:00 Bukanýři Šmoulové Rebels  
10.9. 2 15:45 Rebels Poslední výstřel Rebels  
10.9. 2 16:30 TJ Hodonice Bukanýři Rebels  

 

3. kolo

       

 

 

 

 

24.9. 3 9:00 Litrpůl PS Kordula Litrpůl  
24.9. 3 9:45 ZnojemskySeznam.cz Rebels Litrpůl  
24.9. 3 10:30 Gladiátoři Šmoulové Litrpůl  
24.9. 3 11:15 PS Kordula ZnojemskySeznam.cz Litrpůl  
24.9. 3 12:00 Rebels Gladiátoři Litrpůl  
24.9. 3 12:45 Šmoulové Litrpůl Litrpůl  

4. kolo

           
24.9. 4 13:30 Zkušebna Poslední výstřel TJ Hodonice  
24.9. 4 14:15 FBC Staré Město TJ Hodonice TJ Hodonice  
24.9. 4 15:00 FBC Black Dogs Zkušebna TJ Hodonice  
24.9. 4 15:45 Poslední výstřel FBC Staré Město TJ Hodonice  
24.9. 4 16:30 TJ Hodonice FBC Black Dogs TJ Hodonice  

 

30.9. pohár

 

5. kolo

 

9:00

10:00

 

LITRPŮL - STARÉ MĚSTO

GLADIATORS - ŠMOULOVÉ

 

     
1.10. 5 9:00 Bukanýři Gladiátoři Bukanýři  
1.10. 5 9:45 PS Kordula FBC Black Dogs Bukanýři  
1.10. 5 10:30 Zkušebna TJ Hodonice Bukanýři  
1.10. 5 11:15 FBC Black Dogs Gladiátoři Bukanýři  
1.10. 5 12:00 TJ Hodonice PS Kordula Bukanýři  
1.10. 5 12:45 Bukanýři Zkušebna Bukanýři  
6. kolo            
1.10. 6 13:30 Poslední výstřel Litrpůl FBC Staré Město  
1.10. 6 14:15 FBC Staré Město Šmoulové FBC Staré Město  
1.10. 6 15:00 Litrpůl Rebels FBC Staré Město  
1.10. 6 15:45 Šmoulové Poslední výstřel FBC Staré Město  
1.10. 6 16:30 Rebels FBC Staré Město FBC Staré Město  

 

7. kolo            
7.10. 7 14:30 PS Kordula Zkušebna Zkušebna  
7.10. 7 15:15 FBC Black Dogs Poslední výstřel Zkušebna  
7.10. 7 16:00 Litrpůl Bukanýři Zkušebna  
7.10. 7 16:45 Poslední výstřel PS Kordula Zkušebna  
7.10. 7 17:30 Bukanýři FBC Black Dogs Zkušebna  
7.10. 7 18:15 Zkušebna Litrpůl Zkušebna  

 

9. kolo            
8.10. 9 13:00 Šmoulové PS Kordula Šmoulové  
8.10. 9 13:45 Bukanýři ZnojemskySeznam.cz Šmoulové  
8.10. 9 14:30 Gladiátoři Poslední výstřel Šmoulové  
8.10. 9 15:15 Bukanýři PS Kordula Šmoulové  
8.10. 9 16:00 Poslední výstřel ZnojemskySeznam.cz Šmoulové  
8.10. 9 16:45 Šmoulové Gladiátoři Šmoulové  
10. kolo            
8.10. 10 17:30 Rebels Zkušebna Litrpůl  
8.10. 10 18:15 FBC Staré Město Litrpůl Litrpůl  
8.10. 10 19:00 TJ Hodonice Rebels Litrpůl  
8.10. 10 19:45 Zkušebna FBC Staré Město Litrpůl  
8.10. 10 20:30 Litrpůl TJ Hodonice Litrpůl  

 

11. kolo            
15.10. 11 13:00 FBC Staré Město PS Kordula FBC Staré Město  
15.10. 11 13:45 Litrpůl Šmoulové FBC Staré Město  
15.10. 11 14:30 ZnojemskySeznam.cz Gladiátoři FBC Staré Město  
15.10. 11 15:15 PS Kordula Šmoulové FBC Staré Město  
15.10. 11 16:00 Gladiátoři Litrpůl FBC Staré Město  
15.10. 11 16:45 ZnojemskySeznam.cz FBC Staré Město FBC Staré Město  
12. kolo            
15.10. 12 17:30 Rebels FBC Black Dogs Poslední výstřel  
15.10. 12 18:15 Poslední výstřel Bukanýři Poslední výstřel  
15.10. 12 19:00 FBC Black Dogs TJ Hodonice Poslední výstřel  
15.10. 12 19:45 Bukanýři Rebels Poslední výstřel  
15.10. 12 20:30 TJ Hodonice Poslední výstřel Poslední výstřel  

 

 

 

             
             
             
             
             
             
             

 

15. kolo            
29.10. 15 9:00 TJ Hodonice ZnojemskySeznam.cz TJ Hodonice  
29.10. 15 9:45 Poslední výstřel Šmoulové TJ Hodonice  
29.10. 15 10:30 Gladiátoři FBC Black Dogs TJ Hodonice  
29.10. 15 11:15 ZnojemskySeznam.cz Poslední výstřel TJ Hodonice  
29.10. 15 12:00 FBC Black Dogs Šmoulové TJ Hodonice  
29.10. 15 12:45 Gladiátoři TJ Hodonice TJ Hodonice  
16. kolo            
29.10. 16 18:00 Zkušebna Rebels PS Kordula  
29.10. 16 18:45 PS Kordula Bukanýři PS Kordula  
29.10. 16 19:30 Litrpůl Zkušebna PS Kordula  
29.10. 16 20:15 Rebels PS Kordula PS Kordula  
29.10. 16 21:00 Bukanýři Litrpůl PS Kordula  

 

17. kolo            
5.11. 17 12:00 ZnojemskySeznam.cz Litrpůl ZnojemskySeznam.cz  
5.11. 17 12:45 Poslední výstřel Gladiátoři ZnojemskySeznam.cz  
5.11. 17 13:30 Zkušebna PS Kordula ZnojemskySeznam.cz  
5.11. 17 14:15 Litrpůl Poslední výstřel ZnojemskySeznam.cz  
5.11. 17 15:00 Gladiátoři Zkušebna ZnojemskySeznam.cz  
5.11. 17 15:45 ZnojemskySeznam.cz PS Kordula ZnojemskySeznam.cz  

 

8. kolo            
12.11. 8 18:00 Gladiátoři FBC Staré Město ZnojemskySeznam.cz  
12.11. 8 18:45 Šmoulové TJ Hodonice ZnojemskySeznam.cz  
12.11. 8 19:30 FBC Staré Město ZnojemskySeznam.cz ZnojemskySeznam.cz  
12.11. 8 20:15 TJ Hodonice Gladiátoři ZnojemskySeznam.cz  
12.11. 8 21:00 ZnojemskySeznam.cz Šmoulové ZnojemskySeznam.cz  
 

 

 

 

25.11. POHÁR 20:00 GLADIATORS - BUKANÝŘI

25.11. POHÁR 21:00 LITRPŮL - POSLEDNÍ VÝSTŘEL

14. kolo            
26.11. 14 8:00 TJ Hodonice Zkušebna Bukanýři  
26.11. 14 8:45 Bukanýři FBC Staré Město Bukanýři  
26.11. 14 9:30 Zkušebna Šmoulové Bukanýři  
26.11. 14 10:15 TJ Hodonice FBC Staré Město Bukanýři  
26.11. 14 11:00 Šmoulové Bukanýři Bukanýři  

16.12. POHÁR 19:00 ZKUŠEBNA - BLACK DOGS

16.12. POHÁR 20:00 POSLEDNÍ VÝSTŘEL - STARÉ MĚSTO

16.12. POHÁR 21:00 KORDULA - HODONICE 

18. kolo            
17.12. 18 8:00 Bukanýři TJ Hodonice FBC Black Dogs  
17.12. 18 8:45 FBC Black Dogs FBC Staré Město FBC Black Dogs  
17.12. 18 9:30 Rebels TJ Hodonice FBC Black Dogs  
17.12. 18 10:15 FBC Staré Město Bukanýři FBC Black Dogs  
17.12. 18 11:00 FBC Black Dogs Rebels FBC Black Dogs  

 

13. kolo

Datum

kolo

 

 

 

pořadatel

6.1.

13

9:00

Gladiátoři

Rebels

Gladiátoři

6.1.

13

9:45

Fbc Black Dogs

ZnojemskySeznam.cz

Gladiátoři

6.1.

13

10:30

PS Kordula

Litrpůl

Gladiátoři

6.1.

13

11:15

Rebels

ZnojemskySeznam.cz

Gladiátoři

6.1.

13

12:00

Litrpůl

Fbc Black Dogs

Gladiátoři

6.1.

13

12:45

Gladiátoři

PS Kordula

Gladiátoři

19. kolo            
20.1. 19 9:00 PS Kordula TJ Hodonice PS Kordula  
20.1. 19 9:45 Zkušebna ZnojemskySeznam.cz PS Kordula  
20.1. 19 10:30 Poslední výstřel FBC Black Dogs PS Kordula  
20.1. 19 11:15 ZnojemskySeznam.cz TJ Hodonice PS Kordula  
20.1. 19 12:00 Poslední výstřel Zkušebna PS Kordula  
20.1. 19 12:45 FBC Black Dogs PS Kordula PS Kordula  

 

20. kolo            
21.1. 20 11:30 Rebels Šmoulové Gladiátoři  
21.1. 20 12:15 FBC Staré Město Gladiátoři Gladiátoři  
21.1. 20 13:00 Rebels Bukanýři Gladiátoři  
21.1. 20 13:45 Šmoulové FBC Staré Město Gladiátoři  
21.1. 20 14:30 Gladiátoři Bukanýři Gladiátoři  

 

21. kolo            
27.1. 21 9:00 FBC Staré Město Rebels Rebels  
27.1. 21 9:45 PS Kordula Poslední výstřel Rebels  
27.1. 21 10:30 Litrpůl Gladiátoři Rebels  
27.1. 21 11:15 FBC Staré Město Poslední výstřel Rebels  
27.1. 21 12:00 PS Kordula Gladiátoři Rebels  
27.1. 21 12:45 Rebels Litrpůl Rebels  

 

22. kolo            
4.2. 22 12:00 Šmoulové ZnojemskySeznam.cz Zkušebna  
4.2. 22 12:45 Zkušebna Bukanýři Zkušebna  
4.2. 22 13:30 Šmoulové FBC Black Dogs Zkušebna  
4.2. 22 14:15 ZnojemskySeznam.cz Bukanýři Zkušebna  
4.2. 22 15:00 Zkušebna FBC Black Dogs Zkušebna  

4.2. POHÁR 19:00 ŠMOULOVÉ - BUKANÝŘI

 

24. kolo            
18.2. 24 18:00 Litrpůl ZnojemskySeznam.cz Šmoulové  
18.2. 24 18:45 Šmoulové Zkušebna Šmoulové  
18.2. 24 19:30 TJ Hodonice Litrpůl Šmoulové  
18.2. 24 20:15 ZnojemskySeznam.cz Zkušebna Šmoulové  
18.2. 24 21:00 TJ Hodonice Šmoulové Šmoulové  

3.3. 20:00 - 22:00 semifinále poháru (oba zápasy) 

23. kolo            
4.3. 23 17:00 Poslední výstřel Rebels Poslední výstřel  
4.3. 23 17:45 PS Kordula FBC Staré Město Poslední výstřel  
4.3. 23 18:30 FBC Black Dogs Bukanýři Poslední výstřel  
4.3. 23 19:15 PS Kordula Rebels Poslední výstřel  
4.3. 23 20:00 FBC Staré Město FBC Black Dogs Poslední výstřel  
4.3. 23 20:45 Bukanýři Poslední výstřel Poslední výstřel  


11.3. 19:30 - 21:30 - 1.zápasy předkola (hraje se na 2 vítězné zápasy)

17.3. 16:00 - 20:00 - 2. a případné 3.zápasy předkola (ihned následuje výběr soupeřů pro čtvrtfinále - cca od 18h)

18.3. 9:00 - 13:00 - 1.zápasy čtvrtfinále

24.3. 18:30 - 22:30 - 2.čtvrtfinále

25.3. - 3. zápasy čtvrtfinále (pouze 2 série) 

7.4., 8.4. - další zápasy čtvrtfinále (podle vývoje jednotlivých sérií)