Znojmo

ROZLOSOVÁNÍ PRO SEZÓNU 2018/2019. První sloupec označuje začátek zápasu, další sloupec číslo kola, poté následuje datum zápasu, pak dva sloupce označují soupeře a předposlední sloupec označuje pořadatele. (tedy první kolo: 9.září, první zápas 11:00, soupeři Fbc Staré město a Fbc Cappuccino team. Pořadatelem kola je Fbc Staré město)

 

Rozlosování 2018/201

1. kolo     9. září 2018   Volno má družstvo Poslední Výstřel
11:00 1 9.9 FBC Staré Město FBC Cappucinno Team FBC Staré Město  
11:45 1 9.9 Fbc Litrpůl FBC Bukanýři FBC Staré Město  
12:30 1 9.9 Seznam FBC Staré Město FBC Staré Město  
13:15 1 9.9 FBC Cappucinno Team Fbc Litrpůl FBC Staré Město  
14:00 1 9.9 FBC Bukanýři Seznam FBC Staré Město  

 

2. kolo     29. září 2018   Volno má družstvo FBC Cappucinno Team
9:00 2 29.9 Fbc Litrpůl TJ Tygři Hodonice FBC Bukanýři  
9:45 2 29.9 FBC Bukanýři Gladiators FBC Bukanýři  
10:30 2 29.9 Poslední Výstřel Fbc Litrpůl FBC Bukanýři  
11:15 2 29.9 TJ Tygři Hodonice FBC Bukanýři FBC Bukanýři  
12:00 2 29.9 Gladiators Poslední Výstřel FBC Bukanýři  
3. kolo     29. září 2018      
12:45 3 29.9 HK Zkušebna ZnojemskySeznam.cz Seznam  
13:30 3 29.9 Rebels FBC Staré Město Seznam  
14:15 3 29.9 Seznam Black Dogs Seznam  
15:00 3 29.9 FBC Staré Město HK Zkušebna Seznam  
15:45 3 29.9 Black Dogs Rebels Seznam  

 

4. kolo     6. říjen 2018      
8:00 4 6.10 Black Dogs HK Zkušebna    
8:45 4 6.10 TJ Tygři Hodonice Gladiators Black Dogs  
9:30 4 6.10 Rebels Black Dogs Black Dogs  
10:15 4 6.10 HK Zkušebna TJ Tygři Hodonice Black Dogs  
11:00 4 6.10 Gladiators Rebels Black Dogs  

 

5. kolo     14. říjen 2018   Volno má družstvo Fbc Litrpůl
8:00 5 14.10 HK Zkušebna FBC Bukanýři FBC Cappucinno Team  
8:45 5 14.10 Black Dogs FBC Cappucinno Team FBC Cappucinno Team  
9:30 5 14.10 Rebels HK Zkušebna FBC Cappucinno Team  
10:15 5 14.10 FBC Bukanýři Black Dogs FBC Cappucinno Team  
11:00 5 14.10 FBC Cappucinno Team Rebels FBC Cappucinno Team  
6. kolo     14. říjen 2018      
11:45 6 14.10 FBC Staré Město Poslední Výstřel Gladiators  
12:30 6 14.10 Seznam Gladiators Gladiators  
13:15 6 14.10 Poslední Výstřel TJ Tygři Hodonice Gladiators  
14:00 6 14.10 Gladiators FBC Staré Město Gladiators  
14:45 6 14.10 TJ Tygři Hodonice Seznam Gladiators  

 

7. kolo     20. říjen 2018   Volno má družstvo FBC Staré Město
11:00 7 20.10 Fbc Litrpůl Rebels Poslední Výstřel  
11:45 7 20.10 Poslední Výstřel Seznam Poslední Výstřel  
12:30 7 20.10 Rebels FBC Bukanýři Poslední Výstřel  
13:15 7 20.10 Seznam Fbc Litrpůl Poslední Výstřel  
14:00 7 20.10 FBC Bukanýři Poslední Výstřel Poslední Výstřel  

 

8. kolo     21. říjen 2018      
12:00 8 21.10 Black Dogs TJ Tygři Hodonice TJ Tygři Hodonice  
12:45 8 21.10 Gladiators HK Zkušebna TJ Tygři Hodonice  
13:30 8 21.10 TJ Tygři Hodonice FBC Cappucinno Team TJ Tygři Hodonice  
14:15 8 21.10 HK Zkušebna Black Dogs TJ Tygři Hodonice  
15:00 8 21.10 FBC Cappucinno Team Gladiators TJ Tygři Hodonice  

 

9. kolo     28. říjen 2018   Volno má družstvo Seznam
8:00 9 28.10 Rebels Gladiators Rebels  
8:45 9 28.10 FBC Staré Město TJ Tygři Hodonice Rebels  
9:30 9 28.10 Gladiators Black Dogs Rebels  
10:15 9 28.10 TJ Tygři Hodonice Rebels Rebels  
11:00 9 28.10 Black Dogs FBC Staré Město Rebels  
10. kolo     28. říjen 2018      
11:45 10 28.10 FBC Cappucinno Team FBC Bukanýři Fbc Litrpůl  
12:30 10 28.10 Fbc Litrpůl HK Zkušebna Fbc Litrpůl  
13:15 10 28.10 Poslední Výstřel FBC Cappucinno Team Fbc Litrpůl  
14:00 10 28.10 FBC Bukanýři HK Zkušebna Fbc Litrpůl  
14:45 10 28.10 Fbc Litrpůl Poslední Výstřel Fbc Litrpůl  

 

11. kolo     10. listopad 2018   Volno má družstvo Black Dogs
13:00 11 10.11 FBC Bukanýři TJ Tygři Hodonice TJ Tygři Hodonice  
13:45 11 10.11 Fbc Litrpůl Gladiators TJ Tygři Hodonice  
14:30 11 10.11 Seznam FBC Bukanýři TJ Tygři Hodonice  
15:15 11 10.11 TJ Tygři Hodonice Fbc Litrpůl TJ Tygři Hodonice  
16:00 11 10.11 Gladiators Seznam TJ Tygři Hodonice  

 

12. kolo     11. listopad 2018      
16:00 12 11.11 Poslední Výstřel HK Zkušebna FBC Cappucinno Team  
16:45 12 11.11 Rebels FBC Cappucinno Team FBC Cappucinno Team  
17:30 12 11.11 Poslední Výstřel FBC Staré Město FBC Cappucinno Team  
18:15 12 11.11 HK Zkušebna Rebels FBC Cappucinno Team  
19:00 12 11.11 FBC Cappucinno Team FBC Staré Město FBC Cappucinno Team  

 

13. kolo     24. listopad 2018   Volno má družstvo Gladiators
14:00 13 24.11 Black Dogs Fbc Litrpůl Black Dogs  
14:45 13 24.11 FBC Staré Město FBC Bukanýři Black Dogs  
15:30 13 24.11 Poslední Výstřel Black Dogs Black Dogs  
16:15 13 24.11 Fbc Litrpůl FBC Staré Město Black Dogs  
17:00 13 24.11 Poslední Výstřel FBC Bukanýři Black Dogs  

 

14. kolo     25. listopad 2018      
12:00 14 25.11 Rebels TJ Tygři Hodonice HK Zkušebna  
12:45 14 25.11 FBC Cappucinno Team Seznam HK Zkušebna  
13:30 14 25.11 TJ Tygři Hodonice HK Zkušebna HK Zkušebna  
14:15 14 25.11 Seznam Rebels HK Zkušebna  
15:00 14 25.11 HK Zkušebna FBC Cappucinno Team HK Zkušebna  

 

 

15. kolo     1. prosinec 2018   Volno má družstvo HK Zkušebna
9:00 15 1.12 FBC Staré Město Seznam Fbc Litrpůl  
9:45 15 1.12 Fbc Litrpůl FBC Cappucinno Team Fbc Litrpůl  
10:30 15 1.12 FBC Staré Město Gladiators Fbc Litrpůl  
11:15 15 1.12 Fbc Litrpůl Seznam Fbc Litrpůl  
12:00 15 1.12 Gladiators FBC Cappucinno Team Fbc Litrpůl  
16. kolo     1. prosinec 2018      
12:45 16 1.12 Poslední Výstřel Rebels Poslední Výstřel  
13:30 16 1.12 TJ Tygři Hodonice Black Dogs Poslední Výstřel  
14:15 16 1.12 FBC Bukanýři Rebels Poslední Výstřel  
15:00 16 1.12 TJ Tygři Hodonice Poslední Výstřel Poslední Výstřel  
15:45 16 1.12 Black Dogs FBC Bukanýři Poslední Výstřel  

 

17. kolo     8. prosinec 2018   Volno má družstvo Rebels
9:00 17 8.12 FBC Staré Město Black Dogs Gladiators  
9:45 17 8.12 Poslední Výstřel Gladiators Gladiators  
10:30 17 8.12 TJ Tygři Hodonice FBC Staré Město Gladiators  
11:15 17 8.12 Black Dogs Poslední Výstřel Gladiators  
12:00 17 8.12 Gladiators TJ Tygři Hodonice Gladiators  
18. kolo     8. prosinec 2018      
12:45 18 8.12 Seznam HK Zkušebna FBC Bukanýři  
13:30 18 8.12 FBC Bukanýři Fbc Litrpůl FBC Bukanýři  
14:15 18 8.12 Seznam FBC Cappucinno Team FBC Bukanýři  
15:00 18 8.12 HK Zkušebna Fbc Litrpůl FBC Bukanýři  
15:45 18 8.12 FBC Bukanýři FBC Cappucinno Team FBC Bukanýři  

 

 

19. kolo     5. leden 2019   Volno má družstvo TJ Tygři Hodonice
12:00 19 5.1 FBC Bukanýři FBC Staré Město FBC Staré Město  
12:45 19 5.1 Rebels Fbc Litrpůl FBC Staré Město  
13:30 19 5.1 Gladiators FBC Bukanýři FBC Staré Město  
14:15 19 5.1 FBC Staré Město Rebels FBC Staré Město  
15:00 19 5.1 Gladiators Fbc Litrpůl FBC Staré Město  

 

20. kolo     6. leden 2019      
12:00 20 6.1 FBC Cappucinno Team HK Zkušebna Seznam  
12:45 20 6.1 ZnojemskySeznam.cz Poslední Výstřel Seznam  
13:30 20 6.1 FBC Cappucinno Team Black Dogs Seznam  
14:15 20 6.1 HK Zkušebna Poslední Výstřel Seznam  
15:00 20 6.1 Black Dogs ZnojemskySeznam.cz Seznam  

 

21. kolo     13. leden 2019   Volno má družstvo FBC Bukanýři
8:00 21 13.1 Rebels Poslední Výstřel Rebels  
8:45 21 13.1 FBC Cappucinno Team TJ Tygři Hodonice Rebels  
9:30 21 13.1 Rebels Seznam Rebels  
10:15 21 13.1 FBC Cappucinno Team Poslední Výstřel Rebels  
11:00 21 13.1 Seznam TJ Tygři Hodonice Rebels  

 

22. kolo     9. únor 2019      
11:00 22 9.2 HK Zkušebna FBC Staré Město HK Zkušebna  
11:45 22 9.2 Fbc Litrpůl Black Dogs HK Zkušebna  
12:30 22 9.2 HK Zkušebna Gladiators HK Zkušebna  
13:15 22 9.2 FBC Staré Město Fbc Litrpůl HK Zkušebna  
14:00 22 9.2 Black Dogs Gladiators HK Zkušebna  

 

ZÁPASY NADSTAVBOVÉ ČÁSTI BUDOU DOPLNĚNY