Znojmo

HRÁČI LIGY:

- zafl NESMÍ hrát hráči, kteří od sezóny 2009/2010 nastoupili v nejvyšší dorostenecké soutěži, dvou nejvyšších juniorských soutěžích a třech nejvyšších mužských soutěžích. Na hráče, kteří v lize již nastupují více než dva roky, se toto pravidlo nevztahuje.

NOVÉ PRAVIDLO (platné od sezóny (23/24):

Ligu můžou hrát hráči, kteří ve své kariéře dosáhli maximálně na nejvyšší dorosteneckou úroveň a zároveň v nejvyšší dorostenecké soutěži neodehráli víc než 6 zápasů. Takový hráč může být v týmu MAX jeden! PODMÍNKOU ALE JE, ŽE TENTO HRÁČ V TĚCHTO SOUTĚŽÍCH NENASTUPOVAL POSLEDNÍ 3 CELÉ SEZÓNY. TAKŽE PRO NADCHÁZEJÍCÍ SEZÓNU (23/24) PLATÍ, ŽE TAKOVÝ HRÁČ MOHL HRÁT NEJVYŠŠÍ DOROSTENECKOU SOUTĚŽ NAPOSLEDY V SEZÓNĚ 19/20. Mohl poté hrát v nižších soutěžích, ale již ne v  nejvyšší dorostenecké (případně 2 nejvyšších juniorských a 3 nejvyšších mužských).
Nadále platí, že ligu NESMÍ HRÁT HRÁČI, KTEŘÍ OD SEZÓNY 09/10 NASTOUPILI DO 3 NEJVYŠŠÍCH MUŽSKÝCH SOUTĚŽÍ, 2 NEJVYŠŠÍCH JUNIORSKÝCH SOUTĚŽÍ.

PORUŠENÍ PRAVIDEL (platné od sezóny (23/24):

Pokud některý z týmů poruší tato pravidla ohledně nasazování hráčů, kteří mají start v lize zakázán, bude tento tým potrestán pokutou ve výši 3000Kč a odečtem 6 bodů v konečné tabulce.