Znojmo

Virus obhájil titul, Výstřel bere bronz

Sobotní odpoledne a večer patřilo v ZAFLu historicky prvnímu superfinále a také zápasu o 3.místo. Nejprve od 16h proti sobě nastoupili dva poražení semifinalisté, Bukanýři a Výstřel. Tento zápas se nesl v duchu střelecké přesnosti ze strany Výstřelu, který dokázal proměňovat svoje šance a postupně navyšoval skóre. Konečný výsledek tedy zněl 6:3 pro Poslední výstřel.

Poté bylo na programu od 18h superfinále, kde se utkaly týmy Czech virus a Black Dogs. Virus se dostal během druhé třetiny již do tříbrankového vedení (4:1), ale ve třetí třetině dokázali Black Dogs zápas srovnat na 4:4 a poté následovalo prodloužení. V něm vstřelili hráči Virusu rozhodující branku, zvítězili tak v superfinále 5:4 a po roce tak obhájili titul.