Znojmo

NEJLEPŠÍ SESTAVU SEZÓNY - ZKU, BUK, GLA

 

V rámci našeho nového "seriálu" :-) Vám přinášíme první část, kdy kapitáni týmů ligy měli za úkol zvolit sami podle sebe nejlepší sestavu sezóny. Vždy vybírali 1 gólmana a 5 hráčů do pole a uváděli důvody, které je k jejich výběru vedly. V první várce nám nejrychleji odpověděli Dan Maceček za Zkušebnu, Erik Hagenhofer za Bukanýry a Karel Jandásek za Gladiátory. Zde jsou jejich sestavy:

DAN MACEČEK (ZKUŠEBNA):

GÓLMAN:

MARTIN POLÁK (BUK)- hlavně je to držák celého týmu nebýt jeho tak bukanýři hrají dnes taky baráž je skvělý ve všem jeho předností jsou však ruce nahoře to má skvěle pokryté.

HRÁČI:

1) MARTIN VLASÁK (ŠMO)- kvůli tomu jak je silný na balonku a z jakým přehledem hraje.

2) TOMÁŠ BULÍN (ŠMO) - za největší zrychlení na dvou metrech co jsem viděl neskutečný

3) PAVEL MEDUNA (POV) - za celoživotní přínos florbalu a pro mě největší florbalové jméno z celého zaflu neuvěřitelný přehled a všestranost a vážně rozumí florbalu.

4) IVOŠ JANSKÝ (BLD) - páč i když nevypadá že by vás měl oběhnout nebo udělat kličku tak to přesně udělá jeho největší síla je v tom co ze sebe dokáže v důležitou chvíli vymáčknout takový ten hráč pro play off.

5) JAROSLAV ZIKA (REB) - další neuvěřitelně silná idividualita která dokáže strhnout celý tým k maximálnímu výkonu na tyhle hráče je radost se dívat .

 

ERIK HAGENHOFER (BUKANÝŘI)

GÓLMAN

MARTIN POLÁK (BUK) - Podle mého názoru v lize není kvalitnějšího brankáře. Jeho přísun pro naše mužstvo byl obrovský a kvalitativně si myslím, že se mu v lize nikdo nevyrovná, ačkoliv se zde najdou také hodně dobří golmani.

HRÁČI

1. MARTIN VLASÁK (ŠMO - jeho styl hry a chránění míčku je obdivuhodný. Hlavně díky jemu byla ofenziva vícemistra tak nebezpečná.

2. IVO JANSKÝ (BLD) - klasický lídr, hlavně díky němu se BD dostali tam, kam se dostali.

3. PETR NOVOTNÝ (SEZ) - tento hráč prostě nejde uhlídat, obrovský přehled ve hře.

4. JAN HERMA (BUK) - troufám si tvrdit, že tento kluk má nejšikovnější ruce z ligy, v defenzivě, ofenzivě, bezkonkurenčně mezi top hráči.

5. LUBOŠ ZEJDA (FALK) - velice technický typ, výborná nahrávka, střela.

 

KAREL JANDÁSEK (GLADIÁTOŘI)

GÓLMAN:

MARTIN POLÁK ( BUK) - za mě nejlepší golman ligy, mrštný, rychlý

HRÁČI

O: JAROSLAV SEMOTAM (ŠMO) - rychlý ofenzivní bek s výborným přehledem a technikou

O: JAKUB MARŠALÍK (REB) - dlouhodobě jistota v beku, dobrá rozehrávka, dobrý přehled

Ú:MARTIN ČECH (GLA) - univerzální hráč vybavený skvělou technikou, střelou, s precizní rozehrávkou a přehledem na hřišti

Ú: MARTIN VLASÁK (ŠMO) - dlouhodobě jeden z nejlepších hráčů ZAFLu, vyborné vedení míčku, skvělá technika

Ú: JAKUB ZIKA (REB) - střelec, dobrý v rychlých přechodech do útoku, dobrý v soubojích 1 na 1, dobrý technika

Publikováno: 26. 06. 2017