Znojmo

První rozhovory před semifinále - aktualizace

Před semifinálovými zápasy jsme poprosili kapitány (příp. vedoucí) jednoltivých týmů, aby nejen zhodnotili svoji čtvrtfinálovou sérii, ale aby přiblížili, jak se jejich týmy cítí před semifinále.

ŠMOULOVÉ

1.Vypořádali jste se Seznamem 3:1 na zápasy, byla to pohodová série?

Ne nebyla!!! Pohodový byl jen ten 1. a 3. zápas, ostatní zápasy série byly hodně vyrovnané a vždy vyhrál jen ten šťastnější...

2.Byli jste někdy během série se Seznamem nervózní?

Ano, před třetím zápasem za stavu 1:1 na zápasy, čekal nás nejdůležitější zápas série. Zvládli jsme ho a pak už jsme si byli jistí že postoupíme.

3.Soupeři se před 3.zápasem zranil brankář Mareček, bylo to v sérii rozhodující?

Menší výhoda to byla, Mareček chytá skvěle.. Avšak jejich náhradník chytal též výborně

4.Čím vás Seznam nejvíce zaskočil?

Hlavně neustálím napadáním a tvrdostí, nenechali nám ani kousek prostoru před jejich brankou. Když tam někdo vlezl, tak ho to hodně bolelo.

5.Pro semifinále jste si vybrali Gladiátory, proč?

Ještě nikdy jsme proti nim nehráli play off, navíc s námi loni chodili na tréninky. Od té doby se razantně zlepšili, dá se řict že jsme je naučili vyhrávat. Musí narazit, kdyby jsme si je nevybrali, tak by snad tu ligu vyhráli a to nemůžem dopustit....��

6.Jak bys zhodnotil čtvrtfinálovou sérii GLA-POV?

Hodně vyrovnaná, je jen škoda že na rozhodující zápasy chyběli Výstřelu Meloun atd. Bylo by to ještě zajimavější... škoda!!!

7.Jak podle tebe dopadne druhá semifinálová série?

Tak to si netroufám tipovat!!! Bude to hodně vyrovnané a podle mě bude rozhodovat až pátý zápas a to až v prodloužení vyhraje ten šťastnější.

 

GLADIATORS

1.Zvládli jste čtvrtfinále proti Výstřelu. Bylo to těžké?

Těžké to určitě bylo, Výstřel je kvalitní tým, který hraje výborně dopředu, takže určitě nebyl žádný zápas lehký.Každopádně jsme to zvládli vcelku dobře.

2.Když Výstřel vyhrál 3.zápas série a snížil, rozhodilo vás to?

Neřekl bych, že nás to rozhodilo.Je dobře, že jsme jeden zápas prohráli a ukázalo se, že je něco špatně a že je potřeba zamakat víc, aby jsme postoupili dál.

Určitě jsme takovou facku potřebovali a doufám, že z toho budeme těžit v semifinále a vyvarujeme se zbytečných chyb, kterých jsme se dopouštěli proti Výstřelu ve čtvrtfinále. 

3.V čem byl Výstřel nejvíce silný, a v čem měl naopak slabiny?

Výstřel je celkově dobrý na brejky, má je velice rychlé a hodně z nich dávají góly, ale myslím, že jsme si s tím celkem dobře poradili, až na pár výjimek.Naopak naše brejky, aspoň v zápasech, u kterých jsem byl, dělali Výstřelu celkem problémy, kdy se nám dařilo těžit z rychlé kombinační hry.

4.Nastříleli jste docela dost branek ve čtvrtfinále, předpokládali jste to?

Osobně jsem čekal, že padne hodně branek, což se potvrdilo.Jsem rád, že jsme Výstřel dokázali přestřílet a přerušili tak střeleckou smůlu z prvního zápasu, kdy se nám prvních asi 20 minut nedařilo vstřelit gól i přes to, že jsme si vytvořili nějaké šance.

5.Pro semifinále si vás vybrali Šmoulové, čekali jste to?

Ano čekal jsem to.Vybrat si Rebels by byla hloupost po tom, jak zvládli čtvrtfinále proti Florballifu, takže jsme se pro ně jevili asi jako nejslabší soupeř, každopádně to s námi nebudou mít lehké :) .

6.Jak bys zhodnotil čtvrtfinálovou sérii ŠMO-SEZ?

Jelikož jsem neviděl ani jeden zápas celý, tak bych to jen shrnul, že Šmoulové potvrdili svou roli favorita.

7.Jak podle tebe dopadne druhá semifinálová série?

Slibuji si od toho napínavý florbal od začátku do konce. Bude proti sobě stát jeden z nejlepších útoků proti asi nejpočetnějšímu fanklubu v ZAFLu. Favorizuji spíš Rebels, protože čtvrtfinále jim opravdu vyšlo, ale všichni víme co dokáží Black Dogs se svými fanoušky za zády, takže bych je určitě nepodceňoval a můj tip je takový, že v této sérii rozhodne až pátý zápas.

 

BLACK DOGS

1.Jak moc bylo těžké postoupit přes FALK?

Těžké to bylo určitě, ostatně na výsledcích to je vidět. Všechny zápasy skončily rozdílem jedné branky.

2.V čem byl FALK nejvíce silný, a v čem měl naopak slabiny?

Silný byl především v bráně, tam Přema Bárta podával neskutečné výkony. Troufám si tvrdit, že kdyby chytal jiný gólman, dostali by mnohem víc branek. A taktéž v osobních soubojích byli nepříjemní, tam to dost bolelo. A slabiny - chodilo jich málo, ke konci jim podle mě vždy trochu došly síly.

3.Koho bys pochválil z vašeho týmu za sérii s FALKem?

Všechny, každý, kdo se dostal na hřiště, předvedl velmi dobrý výkon!


4.Vaše série nepřinesla žádné gólové hody, předpokládal jsi to?

Asi ano, protože v základní části jsme s nimi hráli 2:3 a 3:2, takže se ty výsledky prakticky opakovaly.

5.Na semifinále na vás zbyli stejně jako loni Rebels. Počítali jste s tím?

Ano, bylo to naprosto jasné, že při postupu si Šmoulové vezmou kohokoli jiného do semifinále než Rebely. Ale ono se teď nedá moc vybírat, protože jak jsme viděl Gladiátory hrát, tak Šmouly nečeká vůbec lehká série.

6.Jak bys zhodnotil čtvrtfinálovou sérii REB-FLO?

Bylo to jednoznačné, Florballife se ani nezvládl sejít v dostatečném počtu na zápasy a navíc Rebelové měli výbornou formu, takže to zvládli parádně.

7.Jak podle tebe dopadne druhá semifinálová série?

Bude záležet na tom, jak se Gladiátoři sejdou, ale myslím, že se můžeme dočkat překvapení, na druhou stranu mají Šmoulové obrovskou kvalitu, každopádně to podle mě skončí až pátým zápasem.

 

REBELS

1.Florballife jste celkem přejeli, souhlasíš?

 Neřekl bych, ze jsme je přímo prejeli, mohlo to tak vypadat v posledním zápase, kdy kluci z Florballife vypadali uz odevzdane a nam tam diky celkově dobré hře a konecne probuzenym střelcům napadlo co letelo na bránu.

Jinak to byla série peknyho florbalu, z které se nam podařilo bez větších komplikaci postoupit.

2.Byla někdy ve čtvrtfinále chvíle, kdy jste se báli o výsledek?

 O výsledek se osobne bojím dokud neni odpiskaný konec zápasu, sám víš jak rychle se muze cokoliv změnit. V tom druhým zápase jsem mel v druhé půli obavu asi největší.

3.Který z hráčů Florballifu předváděl podle tebe nejlepší výkony ve čtvrtfinále?

 Borci maji technicky vsechny kluky dobre vybaveny, to jsem věděl, proto jsem se na výkony ostatních nesoustredil, ale i tak jsem byl hodně příjemně překvapen z hráče c.40. Hrál na beku. Podal vybornej výkon. Jmeno bych mel znat, potkali jsme se snad i na fotbale a mozna i na gymplu, ale nevzpomenu si. Snad mi to promine:P

4.Pro semifinále na vás zbyli Black Dogs, jste spokojeni?

 No jéje:), jsme spokojeni jako želvy. Mame jim co vracet Pejskum jednějm;)

5.Co by na vašeho semifinálového soupeře mělo platit?

:-D Nenechat se zaskočit hlasitým fanklubem, šlapat jak vydry a rozhodne dat vic branek v každém utkání nez oni;)

6.Jak bys zhodnotil čtvrtfinálovou sérii BLD-FALK?

 Podle výsledku jsem  překvapen nebyl. Dalo se cekat, ze padne malo branek, ze to bude vyrovnaný a ze Psi postoupí, ale vic k tomu rict nemuzu, zápasy jsem totiz nevidel.

7.Jak podle tebe dopadne druhá semifinálová série? 

 Pokud mi to cas dovolí, chtel bych ji osobne sledovat, protoze slibuje rychlej, utocnej charakter. Kdyz bych si musel vsadit na postup, vsadil bych ma Smouly. Jednak zkusennost a druhak bych si je pral do finále, jeste jsme s nimi v play-off sily neporovnali;):

 Ale stat se muze cokoliv.

Publikováno: 07. 04. 2017