Znojmo

Další rozhovory - série GLA - POV

Série Gladiátorů a Posledního výstřelu zatím přináší celkem slušný počet branek. V rpvním duelu jich padlo pět, ve druhém pak jedenáct, což dělá průměr osm branek na zápas. Od této série se to ale asi dalo čekat, oba týmy se snaží hrát ofenzivní florbal. Na otázky nám odpovídali Karel Jandásek a Standa Hoch

GLADIÁTOŘI
1.Čekali jste, že na vás při výběru soupeřů zbude Výstřel?

No popravdě, jsem to vůbec nečekal, protože sem myslel, že když přes ně postoupili loni Šmoulové, tak že si je vyberou znovu.


2.V prvním zápase jste museli otáčet skóre z 0:2 na 3:2. jak náročné to proti Výstřelu je?

No otáčení výsledku v play off je celkově těžké a proti Výstřelu tuplem, je to ofenzivní, fyzický dobře připravený tým s jistotou v bráně, každopádně ten zápas si myslím, že jsme byli lepším týmem,jen nám to tam přes Mušáka ne a ne padnout. Čekali jsme na první gól,kterého by jsme se chytli a nakonec tam padl a to bylo to důležité.


3.Druhý zápas jste začali mnohem lépe, ale i tak se z něj stala přestřelka. Proč se vám nepovedlo dohrát zápas více v klidu?

Druhý zápas byl jasně v naší režii, teda první půlka, kombinační hrou se nám dařilo dobře pronikat až do gólových situací a první půlku jsme jasně ovládli tuším 6:1.No,to co se nam podařilo v první, jsme si pokazili v druhé,věděli jsme,že Výstřel je tým který šlape od začátku do konce ať vyhrávají nebo prohrávají a že s každým gol co dají budou mít chuť dát další a hlavně díky našemu nedůrazu jsme jim to prostě dovolili a zkomplikovali si tak zbytečně celej zápas, ale to bysme nebyli my, aby jsme dohráli zápas v klidu :D :) .


4.Hráči Výstřelu se po dlouhé době sešli v plné sestavě, překvapilo vás to?

No překvapilo i nepřekvapilo, překvapeni je to, že přišli ve víc jak 7 lidech, alias Meloun musel častěji střídat a jeho ice time tak nebyl asi podle jeho představ, ale čekal sem, že naše zápasy budou bojovné, běhavé a že bude padat víc gólů a play off prostě v 7 lidech hrát nejde,takže bylo jasné, že do toho.dají vše, jsk herně,tak i početně.


5.Hrát s Výstřelem znamená pořádně potrénovat fyzičku, souhlasíš?

To určitě! Jak už sem psal, je to běhavý a ofenzivní tým.Celkově si myslím,že jsou zatím naše zápasy přesně takové jaké jsem očekával, nahecované tak, že každý tým do toho dává vše, ale přitom férové a celkem čisté, osobně se mi letošní playoff s Výstřelem moc líbí a myslím, že nebudu sám.


6.Jak podle tebe dopadnou ostatní série?

No popravdě,jsem zatim moc zápasů letos neviděl, ale myslim, že si to Rebels pohlídaji a vyhrají 3:0 ikdyž jim Florballife dá ve třetím zápase zabrat.Překvapila mě výhra Seznamu nad Šmouly a ještě tak vysoce a ikdyž podle mě Šmoulové postoupi,ruku do ohně bych nedal za to, že je Seznam ještě jednou neporazí.Komplikace bych čekal u Black dogs a Falku, jsou to podle všeho vyrovnané zápasy a i Falk jednu výhru urve, ikdyž serii ovládnout Blaci .

 

POSLEDNÍ VÝSTŘEL

1.Čekali jste při volbě čtvrtfinálových soupeřů, že si vás první tři týmy po základní části nevyberou?

   Tak věděli jsme ,že do Gladiátorů se nikdo moc nepohrne , ale že si nás nikdo nevybere jsme nečekali.  

2.Mohl bys ohodnotit první čtvrtfinálový duel?

 Škoda no ,měli jsme je na lopatě .

3.Ve druhém zápase jste velmi rychle dostali několik branek a pak se z toho těžce vzpamatovávali, bylo to klíčové v sérii?

 Tak série ještě neskončila , tak nevím.

4.Překvapili vás Gladiátoři něčím?

 Asi ničím. Víme moc dobře, že jsou o polovinu mladší jak my a šikovnější na míčku. 

5.Co musíte změnit, abyste sérii otočili?

 Musíme začít hrát stejně agresivně jak oni . My to hrajeme asi víc pro zábavu a nejsme zvyklí jít tak ostře do soubojů a dojíždět to jak oni. 

6.Jak tipuješ, že dopadnou ostatní série?

 To fakt nevím , nějak moc to nesleduji ,tak si netroufám tipovat .  

Publikováno: 29. 03. 2017