Znojmo

O co jde v tabulce

V konečné ligové tabulce se hraje ještě o několik míst pro pozice v předkole play off i pro dvojice pro čtvrtfinále. Prozatím je jasné, že z prvního místa půjde do čtvrtfinále Virus. Na druhém místě se umístí Hodonice, pokud Patrioti po sobotě nebudou mít více než 45 bodů (vzájemné zápasy HOD-PAT hovoří pro Hodonice - 4:1, 2:3). Pokud tedy Patrioti nezískají všech 6b, půjdou do čtvrtfinále ze 3.místa, kde by je pak na 6.místě čekal Výstřel, nebo Litrpůl, pokud Litrpůl z posledního kola získá alespoň 5b.

Na čtvrtém a pátém místě najisto skončí Black Dogs a First line, což je tedy prozatím jediná jistá série pro čtvrtfinále.

Na 6.místě je prozatím Výstřel, který se na tomto místě udrží, pokud Litrpůl v posledním kole získá méně než 5b, jinak se na 6.flek vyhoupnou hráči Litrpůlu (lepší vzájemný zápas LIT-POV 4:3, 5:3).

Z 10.místa jdou do předkola Gladiátoři a z 9.místa Bukanýři. Na 7.místě se udrží Jack, pokud Litrpůl získá max 3b (lepší vzájemný zápas má Jack: LIT-JACK 7:6sn, 1:2).

Poslední kolo tedy slibuje ještě zajímavou možnost promíchání míst v předkole i týmů, které již mají zajištěné čtvrtfinále. 

Publikováno: 10. 03. 2023